breadcrumbs_revolution_theme

На склад «Нової Пошти» по Україні


Доставка на склад «Нової Пошти» - * від 30 грн. Адресу найближчого відділення. Відстежити Ваше замовлення ви можете за посиланням (в поле потрібно ввести номер ТТН, який Вам буде відправлено SMS повідомленням або по e-mail.) http://novaposhta.ua/frontend/tracking/ua

При доставці замовлення до дверей (безпосередньо на Вашу адресу), вартість доставки * від 55 грн.


Якщо замовлення оформлене у вихідний або святковий день - доставка здійснюється не раніше, ніж на другий будній день після вихідних та святкових дня. Орієнтовну вартість доставки ви можете прорахувати самостійно на сайті Нової Пошти: http://novaposhta.ua/frontend/calculator/ua

Звертаємо Вашу увагу:


Повна відмова від доставки замовлення приймається в будь-який момент менеджером інтернет-магазину. При відмові від товару покупцеві буде повернута сплачена ним сума, за винятком витрат продавця на доставку повернутого товару, якщо продавець поніс такі витрати. У разі якщо доставка товару зроблена в встановлені договором терміни, але товар не був переданий покупцеві за його вини, подальша доставка проводиться в нові терміни, узгоджені з продавцем, після повторної оплати покупцем вартості послуг з доставки товару.

У разі передоплати, грошові кошти за відмовився товар будуть повернуті на Ваш розрахунковий рахунок протягом 10 банківських днів, після надходження до нас товару та інформації про відмову.

В одному замовленні допускається оформлення до десяти одиниць товару.

Доставляються товари вручаються Покупцеві або особі, зазначеній в якості одержувача в Замовленні. Щоб уникнути непорозумінь, кур'єр може попросити покупця пред'явити документ, що засвідчує його особу.

* Важливо! Точна вартість доставки може бути інший, залежно від ваги, кількості та габаритів замовленого Вами товару!